Головна

Про компанію

Контакти
   Русский язык Українська мова English     

Пошук: 


Топ новин

Європейський Інвестиційний Банк відкрив кредитну лінію «Ощадбанку» України

Європейський Інвестиційний Банк (ЄІБ) відкрив Державному «Ощадному» банку України кредитну лінію на 220 млн. євро для фінансування малого та середнього бізнесу (МСП).

«Для сприяння розвитку приватного сектора економіки та виконання пріоритетних завдань у Україні ЄІБ відкрив АТ«Ощадбанк» довгострокову кредитну лінію в розмірі 220 млн. євро строком на 10 років», - повідомила прес -служба українського банку.

За даними «Ощадбанку», залучені кошти будуть направлені на середньо та довгострокове фінансування проектів приватних підприємств малого та середнього бізнесу і компаній середньої капіталізації .

Крім того, близько 30 % кредитної лінії може бути направлено на фінансування приватних компаній, що не відносяться до МСП, але проекти яких відповідають пріоритетам ЄІБ і пов'язані з розвитком приватного сектора, соціально- економічної інфраструктури, включаючи транспорт, енергоефективність та відновлювальні джерела енергії, захистом навколишнього природного середовища, інформаційними технологіями та засобами зв'язку, а також з пом'якшенням наслідків зміни клімату та адаптацією до них. Таким чином, «Ощадбанк» виконує функцію адміністрування грошових коштів ЄІБ.

В цілому, за повідомленням віце-президента ЄІБ Ласло Бароняя, Банк забезпечив надання фінансово-кредитним установам України, включаючи поточну суму, близько 2,1 млрд євро на проекти МСП.

Іншими словами у підприємств України, що відносяться до МСП або великих підприємств, проекти яких потрапляють в зону інтересів ЄІБ, з'явилася можливість реального залучення банківського фінансування на прийнятних умовах. Вимоги до позичальника МСП і його проекту:

  • Річний оборот не більше 10 млн євро
  • Кількість співробітників не більше 600 чол.
  • Існування і наявність активності на рахунках підприємства не менше 3-х років
  • Термін кредитування не більше 10 років, оптимально - 3-5 років

Вимоги, що висувають ЄІБ - «Ощадбанк» до потенційних позичальників з даної кредитної лінії практично повністю відповідають вимогам програми BAS EBRD - підтримки МСП на основі грантів («Бізнес Формат » є офіційно акредитованим консультантом в рамках програми BAS).

Беручи до уваги викладене вище, важливо зазначити, що підприємства МСП, які отримують підтримку EBRD, можуть претендувати на отримання фінансування ЄІБ - «Ощадбанк», тим більше, враховуючи той факт, що в процесі реалізації робіт в рамках підтримки підприємства за програмою BAS, «Бізнес формат» готує повний пакет документації для отримання такого кредиту.

За додатковою інформацією звертайтеся в «Бізнес Формат».


Читайте також:

  Новини КК "Бізнес-Формат"

  Новини галузей економікиГотові бізнес-плани

Ломбард
Оптова торгівля нефтопродуктами
Будівельна техніка


Огляди ринків

Ринок панчох
Алюмінієвий посуд


ПП "Консалтингова Компанія "Бізнес-Формат"

вул. Мельникова 83д, оф. 607
Київ-04050, Україна

Тел.: +38 044 483 76 70
Факс: +38 044-483-76-70;

Email: info@bfc.in.ua
www.bfc.in.ua© Business Format Consulting
Усі права захищені

FGS_Studio