Головна

Про компанію

Контакти
   Русский язык Українська мова English     

Пошук: 


Про компаніюПП "КК «БІЗНЕС-ФОРМАТ» - це Ваш надійний консультант в питаннях планування і реалізації інвестиційних проектів, збору інформації про ринок, потенційних покупців і конкурентів.Широкий спектр послуг

 

На сьогодні у сфері консалтингу компанія "БІЗНЕС-ФОРМАТ" надає наступні послуги:

  • Проведення маркетингових досліджень ринків
  • Розробка індивідуальних бізнес-планів та ТЕО інвестиційних проектів
  •  Залучення інвестицій для фінансування проектів
  • Всебічна експертиза інвестиційних проектів
  • Збирання інформації, формування баз даних, проведення експрес-аналізів

Консультаційний підхід

Наша система побудови баз даних і комунікацій дозволяє готувати консалтингові та маркетингові проекти практично в будь-якій точці світу.

Ми постійно удосконалюємо свої продукти і наслідуємо найсучасніші та інноваційні підходи до фінансового прогнозування й вивчення ринків.

Достижения

Ось вже більше 10 років ми працюємо на ринку консалтингових послуг України. На нашому рахунку розробка і допомога у впровадженні більше сотні проектів у сфері будівництва, енергетики, медицини, товарів народного споживання, виробництва, оптової і роздрібної торгівлі, страхування, банківських продуктів і багатьох інших галузях.
Завдяки гнучкій ціновій політиці наші клієнти - це як великі підприємства і холдинги, так і компанії середнього і малого бізнесу. Ми намагаємося завжди забезпечувати індивідуальний підхід до надання послуг і підтримуємо зв'язок з клієнтами навіть після закінчення реалізації проекту. Адже головне наше завдання - щоб Ви звернулися до нас знову.


Для тих клієнтів хто не хоче самостійно розробити бізнес-план або провести маркетингове дослідження, ми розробили ТИПОВІ БІЗНЕС-ПЛАНИ і ГОТОВІ ОГЛЯДИ РИНКІВ. Крім того у нас завжди можна за мінімальну плату замовити актуалізацію маркетингового дослідження або бізнес-плану.Готові бізнес-плани

Ломбард
Оптова торгівля нефтопродуктами
Будівельна техніка


Огляди ринків

Ринок панчох
Алюмінієвий посуд


ПП "Консалтингова Компанія "Бізнес-Формат"

вул. Мельникова 83д, оф. 607
Київ-04050, Україна

Тел.: +38 044 483 76 70
Факс: +38 044-483-76-70;

Email: info@bfc.in.ua
www.bfc.in.ua© Business Format Consulting
Усі права захищені

FGS_Studio