Головна

Про компанію

Контакти
   Русский язык Українська мова English     

Пошук: 


Новини галузей економіки
Новини сільського господарства

За підсумками 2013 року, Україна зберегла лідируючі позиції на світових ринках соняшникової олії, поставивши близько 5,7 млн. тонн даної продукції на зовнішні ринки. Таким чином, країна займає близько половини глобального експорту, у зв'язку з чим, статус галузевих лідерів еквівалентний світовому. Сьогодні це ТОВ «Кернел», ПАТ «Креатив» та ТОВ «АТ Каргілл».

Новини біоенергетики

За підсумками 10 місяців 2013 року, обсяг виробництва зеленої електроенергії в Україні зріс до 1 172,3 млн. кВт / год, що на 50,2% більше результатів 12 міс. минулого року. На даний момент найбільш перспективним сегментом є генерація електроенергії з біомаси у зв'язку багатим ресурсним потенціалом країни, але, поки що цей напрямок не займає більше 2% у загальному зеленому енергобалансі.

Новини IT-індустрії

Обсяг ринку IT-індустрії України в 2013 році оцінюється в 3,6 млрд. дол США, на сьогодні вона одна з найперспективніших на східно-європейському ринку. Найбільший сегмент ринку - апаратне забезпечення, але, велику перспективу має аутсорсинг IT-послуг. У цьому зв'язку, вже зараз країна відчуває дефіцит IT-фахівців. На початок 2013 року їх налічувалося близько 250 тис. чоловік.

Новини медицини
Ринок медичного страхування України за підсумками 2013 показав непоганий приріст у 20%. Найбільш важливий сегмент ринку - корпоративний бізнес. Експерти відзначають зниження готовності компаній збільшувати витрати на даний вид страхування, що може негативно позначитися на показниках ринку в найближчому майбутньому.
Читайте також:

  Топ новин

  Новини КК "Бізнес-Формат"Готові бізнес-плани

Ломбард
Оптова торгівля нефтопродуктами
Будівельна техніка


Огляди ринків

Ринок панчох
Алюмінієвий посуд


ПП "Консалтингова Компанія "Бізнес-Формат"

вул. Мельникова 83д, оф. 607
Київ-04050, Україна

Тел.: +38 044 483 76 70
Факс: +38 044-483-76-70;

Email: info@bfc.in.ua
www.bfc.in.ua© Business Format Consulting
Усі права захищені

FGS_Studio